| Type | Plastic Gaylord Sleeve Making Machine |
|---|---|
| Processing Material | PP Honeycomb Board, Pp Bubble Guard Sheet |
| Processing Width | 1300mm 1500mm Etc |
| Hinge Molds | M Type, Single Stype Etc |
| Function | Side Edge Sealing, Hole Punching, Flap Door Making, Hinge Crease Bending, Butt Welding, Saw Cutting Etc |
| Machine Size | 3000x1200x1000mm |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Weight | 1000 Kgs |
| Welding Thickness | 3mm-30mm |
| Welding Length | 1300-5000mm |
| Weight | 1000 Kgs |
|---|---|
| Welding Length | 1300-5000mm |
| Welding Thickness | 3mm-30mm |
| Type | Sleeve Making Machine |
| Machine Size | 3000x1200x1000mm |
| Processing Material | PDVF Board, PVC, PPN Board Or Tube |
|---|---|
| Compress Air | Normal |
| Machine Size | 3000x1200x1000mm |
| Material | Stainless Steel |
| Temperature And Time | Adjustable |
| Welding Length | 1300-5000mm |
|---|---|
| Temperature And Time | Adjustable |
| Processing Material | PDVF Board, PVC, PPN Board Or Tube |
| Weight | 1000 Kgs |
| Compress Air | Normal |
| Material | PP Honeycomb Board/ Bubble Guard |
|---|---|
| Thickness | 8-15mm |
| Width | 1300/1500mm |
| Length | Custom |
| Control | Siemens |
| Material | PP Honeycomb Board/ Bubble Guard/PP Corrugated Board |
|---|---|
| Thickness | 3-6mm,8-15mm |
| Width | 1300/1500mm |
| Length | Custom |
| Control | Siemens |
| Material | PP Honeycomb Board/ Bubble Guard/PP Corrugated Board |
|---|---|
| Thickness | 3-6mm,8-15mm |
| Width | 1300/1500mm |
| Length | Custom |
| Control | Siemens |
| Material | PP Honeycomb Board/ Bubble Guard/PP Corrugated Board |
|---|---|
| Thickness | 3-6mm,8-15mm |
| Width | 1300/1500mm |
| Length | Custom |
| Control | Siemens |