| Material | PP |
|---|---|
| Thickness | 3-30mm |
| Color | White, Black, Grey, Blue Etc |
| Structure | Honeycomb |
| Grade | Antistatic, Corona, Conductive |
| Environmental Friendly | Yes |
|---|---|
| Strength | High Strength |
| Recyclability | Recyclable |
| Heat Insulation | Excellent |
| Moisture Resistance | Waterproof |
| Max Width | 2550mm |
|---|---|
| Thickenss | 1.6-13mm |
| GSM | 240-4000 |
| Printing | Screen Printing+ Didital Printing |
| Color | White, Black, Blue, Yellow, Grey Etc |
| Material | PP |
|---|---|
| Thickness | 3-30mm |
| Color | White, Black, Grey, Blue Etc |
| Structure | Honeycomb |
| Grade | Antistatic, UV Stabilized, Corona, Conductive |
| Material | PP |
|---|---|
| Thickness | 3-8mm |
| Color | White, Black, Grey, Blue Etc |
| Structure | 6 8 Bubble |
| Grade | Die Cutting, UV Stabilized, Corona, Conductive |
| Material | PP |
|---|---|
| Thickness | 3-8mm |
| Color | White, Black, Grey, Blue Etc |
| Structure | 6 8 Bubble |
| Grade | Antistatic, UV Stabilized, Corona, Conductive |
| Max Width | 2550mm |
|---|---|
| Thickenss | 1.6-13mm |
| GSM | 240-4000 |
| Printing | Screen Printing+ Didital Printing |
| Color | White, Black, Blue, Yellow, Grey Etc |
| Max Width | 2550mm |
|---|---|
| Thickenss | 1.6-13mm |
| GSM | 240-4000 |
| Printing | Screen Printing+ Didital Printing |
| Color | White, Black, Blue, Yellow, Grey Etc |
| Max Width | 2550mm |
|---|---|
| Thickenss | 1.6-13mm |
| GSM | 240-4000 |
| Printing | Screen Printing+ Didital Printing |
| Color | White, Black, Blue, Yellow, Grey Etc |
| Max Width | 2550mm |
|---|---|
| Thickenss | 1.6-13mm |
| GSM | 240-4000 |
| Printing | Screen Printing+ Didital Printing |
| Color | White, Black, Blue, Yellow, Grey Etc |