| Material | PP |
|---|---|
| Thickness | 3-30mm |
| Color | White, Black, Grey, Blue Etc |
| Structure | Honeycomb |
| Grade | Antistatic, UV Stabilized, Corona, Conductive |
| Material | PP |
|---|---|
| Thickness | 3-8mm |
| Color | White, Black, Grey, Blue Etc |
| Structure | 6 8 Bubble |
| Grade | Antistatic, FR, Corona, Conductive |
| Material | PP |
|---|---|
| Thickness | 3-8mm |
| Color | White, Black, Grey, Blue Etc |
| Structure | 6 8 Bubble |
| Grade | Edge Sealed, UV Stabilized, Corona |
| Material | PP |
|---|---|
| Thickness | 3-8mm |
| Color | White, Black, Grey, Blue Etc |
| Structure | 6 8 Bubble |
| Grade | FR, Antistatic, Corona, Conductive |
| Lable Pocket | Yes/No |
|---|---|
| Material | HDPE+PP |
| Divider Tray | Available |
| Surface Treatment | Anti-static Etc |
| Plastic Lock | Available |
| Sleeve Material | PP |
|---|---|
| Thickness | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Lid&Pallet | HDPE |
| Processing | Vaccum & Blowing |
| Grade | Antistatic, UV Stabilized, Corona, Conductive |
| Sleeve Material | PP |
|---|---|
| Thickness | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Lid&Pallet | HDPE |
| Processing | Vaccum & Blowing |
| Grade | Antistatic, UV Stabilized, Corona, Conductive |
| Max Width | 2550mm |
|---|---|
| Thickenss | 12mm 15mm 18mm |
| GSM | 8000gsm 9000gsm |
| Printing | Screen Printing |
| Color | White, Black, Blue, Yellow, Grey Etc |
| Sleeve Material | PP |
|---|---|
| Thickness | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Lid&Pallet | HDPE |
| Processing | Vaccum & Blowing |
| Grade | Antistatic, UV Stabilized, Corona, Conductive |
| Sleeve Material | PP |
|---|---|
| Thickness | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Lid&Pallet | HDPE |
| Processing | Vaccum & Blowing |
| Grade | Antistatic, UV Stabilized, Corona, Conductive |