| Type | Automatic |
|---|---|
| Sealing Width | Customized |
| Edge Type | No Holes In Round |
| Operation Mode | Automatic/Semi-automatic |
| Dimension | Customized |
| Max Width | 1200mm |
|---|---|
| Thickenss | 0.9-2mm |
| GSM | 240-1000 |
| Printing | Screen Printing |
| Roll Weight | 15kgs |
| Max Width | 1200mm |
|---|---|
| Thickenss | 0.9-2mm |
| GSM | 240-1000 |
| Printing | Screen Printing |
| Roll Weight | 15kgs |
| Max Width | 1200mm |
|---|---|
| Thickenss | 0.9-2mm |
| GSM | 240-1000 |
| Printing | Screen Printing |
| Roll Weight | 15kgs |
| Max Width | 1200mm |
|---|---|
| Thickenss | 0.9-2mm |
| GSM | 240-1000 |
| Printing | Screen Printing |
| Roll Weight | 15kgs |
| Max Width | 1200mm |
|---|---|
| Thickenss | 0.9-2mm |
| GSM | 240-1000 |
| Printing | Screen Printing |
| Roll Weight | 15kgs |
| Surface Treatment | Anti-static Etc |
|---|---|
| MOQ | 50 Pieces |
| Pallet And Lid | Two Layer Blow-molding |
| Divider Tray | Available |
| Plastic Lock | Available |
| Slip Resistant | Yes |
|---|---|
| Size | Various Sizes Available |
| Color | Grey, Blue, Black, Etc. |
| Waterproof | Yes |
| Easy To Install | Yes |
| Power Consumption | Low |
|---|---|
| Type | Automatic |
| Power Supply | 220V/380V/415V |
| Dimension | Customized |
| Sealing Thickness | 3-6mm 8-13mm |
| Processing Material | PDVF Board, PVC, PPN Board Or Tube |
|---|---|
| Compress Air | Normal |
| Machine Size | 3000x1200x1000mm |
| Material | Stainless Steel |
| Temperature And Time | Adjustable |