| Product Name | Reusable Large Solid Plastic Pallet Box For Auto Parts Box For Logistics Transfer |
|---|---|
| Brand | POLYFAVO |
| Material | HDPE + PP |
| Color | Black,Blue,Grey,etc. |
| Logo | Customized Logo Acceptable |
| Product Name | Large Heavy Duty Industrial Collapsible Sleeve Container For Bulk Storage |
|---|---|
| Brand | POLYFAVO |
| Material | HDPE + PP |
| Color | Black,Blue,Grey,etc. |
| Logo | Customized Logo Acceptable |
| Materail | UV PP Corflute |
|---|---|
| Thickenss | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Logo Printing | Screen Printing |
| Color | White, Green, Pink, Blue, Yellow, Grey Etc |
| Color | Grey, Black |
|---|---|
| Material | HDPE+PP |
| MOQ | 50 Pieces |
| Dynamic Stack | 1+1 |
| Lid | Available |
| Materail | UV PP Corflute |
|---|---|
| Thickenss | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Logo Printing | Screen Printing |
| Color | White, Green, Pink, Blue, Yellow, Grey Etc |
| Materail | UV PP Corflute |
|---|---|
| Thickenss | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Logo Printing | Screen Printing |
| Color | White, Green, Pink, Blue, Yellow, Grey Etc |
| Materail | UV PP Corflute |
|---|---|
| Thickenss | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Logo Printing | Screen Printing |
| Color | White, Green, Pink, Blue, Yellow, Grey Etc |
| Materail | UV PP Corflute |
|---|---|
| Thickenss | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Logo Printing | Screen Printing |
| Color | White, Green, Pink, Blue, Yellow, Grey Etc |
| Materail | UV PP Corflute |
|---|---|
| Thickenss | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Logo Printing | Screen Printing |
| Color | White, Green, Pink, Blue, Yellow, Grey Etc |
| Materail | UV PP Corflute |
|---|---|
| Thickenss | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Logo Printing | Screen Printing |
| Color | White, Green, Pink, Blue, Yellow, Grey Etc |