| Sleeve Material | PP |
|---|---|
| Thickness | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Lid&Pallet | HDPE |
| Processing | Vaccum & Blowing |
| Grade | Antistatic, UV Stabilized, Corona, Conductive |
| Material | PP |
|---|---|
| Thickness | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Color | White, Black, Grey, Blue Etc |
| Structure | Honeycomb |
| Grade | Antistatic, UV Stabilized, Corona, Conductive |
| Material | PP |
|---|---|
| Thickness | 3-30mm |
| Color | White, Black, Grey, Blue Etc |
| Structure | Honeycomb |
| Grade | Die Cut, UV Stabilized, Corona, Conductive |
| Material | PP |
|---|---|
| Thickness | 3-8mm |
| Color | White, Black, Grey, Blue Etc |
| Structure | 6 8 Bubble |
| Grade | FR, Antistatic, Corona, Conductive |
| Material | PP |
|---|---|
| Thickness | 3-8mm |
| Color | White, Black, Grey, Blue Etc |
| Structure | 6 8 Bubble |
| Grade | FR, Antistatic, Corona, Conductive |
| Material | PP |
|---|---|
| Thickness | 3-30mm |
| Color | White, Black, Grey, Blue Etc |
| Structure | Honeycomb |
| Grade | Antistatic, Packing, Corona, Conductive |
| Material | PP |
|---|---|
| Thickness | 3-8mm |
| Color | White, Black, Grey, Blue Etc |
| Structure | 6 8 Bubble |
| Grade | FR, Antistatic, Corona, Conductive |
| Material | PP |
|---|---|
| Thickness | 3-8mm |
| Color | White, Black, Grey, Blue Etc |
| Structure | 6 8 Bubble |
| Grade | Antistatic, UV Stabilized, Corona, Conductive |
| Material | PP |
|---|---|
| Thickness | 3-8mm |
| Color | White, Black, Grey, Blue Etc |
| Structure | 6 8 Bubble |
| Grade | Edge Sealed, UV Stabilized, Corona |
| Material | PP |
|---|---|
| Thickness | 3-8mm |
| Color | White, Black, Grey, Blue Etc |
| Structure | 6 8 Bubble |
| Grade | Antistatic, UV Stabilized, Corona, Conductive |