| Packaging Details | wood pallet |
|---|---|
| Delivery Time | 7 working days |
| Payment Terms | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 10 tons per day |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wood pallet |
|---|---|
| Delivery Time | 7 working days |
| Payment Terms | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 10 tons per day |
| Place of Origin | China |
| Use | Surface Protection |
|---|---|
| Color | White, Grey, Black, Blue Etc. |
| Strength | High Strength |
| Durability | High Durability |
| Surface | Fabric Lamination |
| Color | Grey, Black, Blue Etc. |
|---|---|
| Durability | High Durability |
| Surface | Smooth, Textured, Lamination |
| Strength | High Strength |
| Heat Insulation | Excellent |
| Surface | Smooth |
|---|---|
| Corrugated | Yes |
| UV Resistant | No |
| Length | 2400mm |
| Printable | Yes |
| Thickness | 7mm 10mm 12mm 13mm |
|---|---|
| Heat Insulation | Excellent |
| Strength | High Strength |
| Color | White, Grey, Black, Blue Etc. |
| Surface | Fabric Lamination |
| Thickness | 7mm 10mm 12mm 13mm |
|---|---|
| Heat Insulation | Excellent |
| Strength | High Strength |
| Color | White, Grey, Black, Blue Etc. |
| Surface | Fabric Lamination |
| Packaging Details | wooden pallet |
|---|---|
| Delivery Time | 15 days |
| Payment Terms | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 50000 square meter per month |
| Place of Origin | China |
| Sealing Speed | High |
|---|---|
| Type | Automatic |
| Warranty | 1 Year |
| Single Side Sealing | Available |
| Name | Edge Sealing Machine |
| Weight | Customized |
|---|---|
| Sealing Width | Customized |
| Sealing Speed | High |
| Control System | PLC |
| Type | Automatic |