| Product Name | Multiple Colors PP Hollow Board PP Plastic Corrugated Plastic Floor Protection Sheets |
|---|---|
| Brand | POLYFAVO |
| Model Number | PP Hollow Board |
| Material | 100% Virgin PP |
| Thickness | 1.6-12mm |
| Product Name | PP Hollow Protective Corner Plastic Corner Protectors For Walls |
|---|---|
| Brand | POLYFAVO |
| Model Number | PP Hollow Board |
| Material | 100% Virgin PP |
| Thickness | 1.6-12mm |
| Product Name | Stackable PP Plastic Solid Plastic Box Durable And Eco-Friendly Pick Bins |
|---|---|
| Brand | POLYFAVO |
| Model Number | PP Hollow Board |
| Material | 100% Virgin PP |
| Color | White,Black,Customized |
| Product Name | Rough Textured 10mm Black PP Honeycomb Board For Flight Case |
|---|---|
| Brand | POLYFAVO |
| Material | PP |
| Thickness | 2.7-30mm |
| Width | Max 1600mm |
| Product Name | 3mm Textured Honeycomb Sandwich Panel PP Honeycomb Board Polypropylene Honeycomb Panel |
|---|---|
| Brand | POLYFAVO |
| Material | PP |
| Thickness | 2.7-30mm |
| Width | Max 1600mm |
| Product Name | 4mm Corona PP Honeycomb Sheet For Printing |
|---|---|
| Brand | POLYFAVO |
| Material | PP |
| Thickness | 2.7-30mm |
| Width | Max 1600mm |
| Product Name | 5mm Black PP Honeycomb Panel For Van Liner |
|---|---|
| Brand | POLYFAVO |
| Material | PP |
| Thickness | 2.7-30mm |
| Width | Max 1600mm |
| Product Name | 5mm Durable Honeycomb Sandwich Panel PP Honeycomb Panel For Floor Protection |
|---|---|
| Brand | POLYFAVO |
| Material | PP |
| Thickness | 2.7-30mm |
| Width | Max 1600mm |
| Product Name | 12mm PP Honeycomb Flight Case Panel Heave Matte Plastic Honeycomb Sheet |
|---|---|
| Brand | POLYFAVO |
| Material | PP |
| Thickness | 2.7-30mm |
| Width | Max 1600mm |
| Product Name | FR 2.7 - 30 Mm PP Honeycomb Panels Plastic Sandwich Honeycomb Board |
|---|---|
| Brand | POLYFAVO |
| Material | PP |
| Thickness | 2.7-30mm |
| Width | Max 1600mm |